Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Türkiye Açık Su Yüzme Şampiyonası’nda 4 Madalya

Türkiye Açık Su Yüzme Şampiyonası’nda 4 Madalya

Türkiye Açık Su Yüzme Şampiyonası’nın ilk ayağında İÇDAŞ Spor Yüzme Takımı sporcuları 4 madalya kazandı. Karamürsel’de gerçekleştirilen yarışlarda İÇDAŞ Spor Kulübü sporcuları 2 altın 2 bronz madalya için kürsüye çıktılar.

‘Kocaeli Cup 1 Karamürsel’ ve ‘Kocaeli Cup 2 Kerpe’ olarak iki ayak şeklinde düzenlenen Türkiye Açık Su Yüzme Şampiyonası’nın ilk ayağı 13 Ağustos 2017 Pazar günü gerçekleştirildi. Kıyasıya mücadelenin yaşandığı şampiyonada İÇDAŞ Spor Kulübü’nden Nisa Kahriman ve Deniz Emre Gürliyen altın madalya kazandı. Nahide Karamercan ve Zeynep Sena Tuna ise üçüncü olarak bronz madalya için kürsüye çıktılar.

İÇDAŞ Spor Kulübü’nün başarılı yüzücüleri Nisa Kahriman 14 yaş Kızlar 1’incisi, Deniz Emre Gürliyen 17 yaş Erkekler 1’incisi, Nahide Karamercan 14 yaş Kızlar 3’üncüsü, Zeynep Sena Tuna 12 yaş Kızlar 3’üncüsü olarak madalyalarını törenle boyunlarına taktılar.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir