TÜRSAB ve İş Bankası ÇTSO İş Merkezi’nde Yer Kiraladı

28 Mart 2012

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası İş Merkezi inşaatı hızla tamamlanırken, yönetim kurulu binayı kiracılarıyla buluşturmak için de hummalı bir çalışma yürütüyor.

Çanakkale’de başarılı ve ihtiyacı olan birçok öğrencinin eğitimine destek olmayı görev bildiklerini belirten Yönetim Kurulu Başkanı Bülend Engin, “İş merkezimizin ilk kiracıları TÜRSAB ve İş Bankası oldu. İş Bankası zemin katın 350 metrekarelik yarı kısmını kiraladı. TÜRSAB ise birinci katın tamamını kiraladı. TÜRSAB’ın Çanakkale’de varlığı kentimizde turizm sektörünün geleceği açısından bizi ayrıca mutlu etti” diye konuştu. Yönetim Kurulu olarak kurumsal kimliğinin korunması için İş Merkezi’nde komple kiralama yerine kat bazlı kiralama yapmayı uygun bulduklarını belirten Engin, yapılan kiralamaların da kurumsal kimliği yaşatma yaklaşımında gerçekleştiğini ifade etti. Turizm sektörü yetkilileri ise, TÜRSAB’ın Türkiye turizmini geliştirmeyi kendine görev edinmiş bir kurum olduğunu ayrıca Çanakkale’nin uluslararası alanda tanıtımında çok önemli katkılar sunacağını belirttiler. TÜRSAB’ın Çanakkale’de büro açmasının Çanakkale turizmine güç kazandıracağını ve ÇTSO İş Merkezi’nde TÜRSAB varlığının çok anlamlı olduğunu ifade ettiler.

Çanakkale kent merkezinde prestijli bir görünüm ve geniş bir cepheyle yerini alacak olan ÇTSO İş Merkezi kira gelirlerinin tamamıyla öğrencilere burs desteği kazandıracak.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir