Uçak Seferleri İçin Toplu Taşıma Hizmeti Başladı

28 Kasım 2014

Çanakkale Belediyesi’nden yapılan açıklamada bir süre önce başlayan Ankara ve İstanbul uçak seferleri dolayısıyla havaalanına ulaşımlarının kolaylıkla sağlanabilmesi için, Belediye Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü tarafından toplu taşıma hizmeti başlatıldığı belirtildi.

Ankara – Çanakkale uçuşları için…
Uçak seferlerine göre belirlenen servis saatleri doğrultusunda; Ankara-Çanakkale uçuşları sonrası kent merkezine gelmek isteyenler için 09.55’te Havaalanından kent merkezine, Çanakkale-Ankara uçuşları için ise 08.45’te Kordonboyu Golf Aile Çay Bahçesi önünden Havaalanına araç kalkacak.

İstanbul – Çanakkale uçuşları için…
Aynı şekilde İstanbul-Çanakkale uçuşları için 24.00’te Havaalanından kent merkezine, Çanakkale-İstanbul uçuşları için ise, 05.15’te Kordonboyu Golf Aile Çay Bahçesi önünden havaalanına araç hareket edecek.

Güzergah…
Araç, kordon boyundaki Golf Aile Çay Bahçesinin önünden hareketle, Kayserili Ahmet Paşa Caddesi’nden Demircioğlu Caddesi’ne dönmekte olup, oradan Atatürk Caddesi istikametinden Tansaş Kavşağı ve akabinde Troia Caddesine dönerek Havaalanına ulaşmakta. Aynı güzergahtan geri dönecek servisle ilgili detaylı bilgi 217 58 90 numaralı Araç Takip ve Koordinasyon Merkezi’nden edinilebilir.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir