Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Uğur Arslan, Hayranlarıyla Buluştu

Uğur Arslan, Hayranlarıyla Buluştu

Şair ve müzisyen Uğur Arslan, Çan Belediyesi tarafından bu yıl ilk kez ?Bu Ramazan Çan, Ramazan Etkinlikleriyle Bir Başka Güzel? sloganıyla düzenlenen etkinlikte binlerce kişiye konser verdi.

Çan Belediyesi’nin Ramazan etkinlikleri için Atatürk Şehir Meydanı’na kurduğu platformda konser veren Uğur Arslan ve orkestrası sahneye çıkarken çiçek ve alkış yağmuruna tutuldu. Uğur Arslan, sahnede ?Karagümrük Yanıyor? şarkısı başta olmak üzere yeni şiir albümündeki sevgi ve ayrılık şiirlerini seslendirdi. Yaklaşık iki saat sahnede kalan Arslan’ın konserini, binlerce vatandaşın yanı sıra AK Parti Çanakkale Milletvekili Müjdat Kuşku, Çan Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu, Biga Belediye Başkanı Mehmet Özkan ve Terzialan Belediye Başkanı Bahattin Sağın da izledi.

Konser sonunda Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu, Uğur Arslan’a Çan halkı adına bir buket çiçek hediye ederken, konsere gelenlere limonata ikramında bulunuldu.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir