Uğur Dündar ve Başaran Ulusoy ÇOMÜ Öğrencileriyle Buluştu

19 Mart 2012

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Genç Girişimciler Topluluğu tarafından gazeteci yazar Uğur Dündar ve Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanı Başaran Ulusoy’un katılımıyla Troia Kültür Merkezi’nde söyleşi gerçekleştirildi.

Saygı duruşu ve isitiklal marşının okunmasından sonra başlayan söyleşinin açılış konuşmasını Genç Girişimciler Topluluğu Genel Başkanı Kahraman Uzan ve Topluluk Akademik Danışmanı Öğretim Elemanı Hikmet Yurteri yaptı.

Açılış konuşmalarının ardından Çanakkale 1915 Gezici Müze Tırı’nın sahibi araştırmacı tarihçi Ahmet Uslu, gezici müze tırı hakkında öğrencilere bilgiler aktardı. Başaran Ulusoy’un sunumuyla devam eden program Uğur Dündar’ın söyleşisiyle son buldu. Ulusoy söyleşide sık sık çevrenin korunması gerektiğine vurgu yaptı ve Türkiye Turizm hakkında öğrencilere bilgiler aktardı. Dündar ise konuşmasında Çanakkale’den ve yarım asırlık geçen gazetecilik ve televizyonculuk hayatından başından geçen anılarından bahsetti. Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği seminer plaket takdimiyle son buldu.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir