Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Ultrason Randevuları Üç Güne İndi

Ultrason Randevuları Üç Güne İndi

Çanakkale Devlet Hastanesinde ultrason randevularının, hasta yoğunluğu nedeniyle iki aya uzaması üzerine çalışma başlatan Genel Sekreter Uzm. Dr. Kerim Yeşildağ, Çanakkale Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğinin yapmış olduğu çalışmalar ile radyoloji uzmanları sayesinde ultrason randevuları en fazla üç gün sonraya randevu verilecek konuma getirildi.

Bu çalışmalarından dolayı teşekkürlerini iletmek üzere Çanakkale Devlet Hastanesi Radyoloji Uzmanlarını ziyarete giden Yeşildağ, Çanakkale Devlet Hastanesine 3, Ezine Devlet Hastanesine 1 ve Çan Devlet Hastanesine 1 olmak üzere toplam 5 tane Radyoloji Uzmanının atanacağı ve yeni atanan radyoloji uzmanlarıyla radyolojinin daha da güçleneceği duyurusunu yaptı. Yeni hastane hakkında da bilgi veren Uzm. Dr. Kerim Yeşildağ, radyoloji uzmanlarına ayrı ayrı teşekkürlerini ileterek ziyaretine son verdi.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir