Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Uluslararası Ekoloji ve Çevre Sorunları Sempozyumu Başladı

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Fen – Edebiyat Fakültesi Biyoloji bölümü ev sahipliğinde düzenlenen 8’nci Uluslararası Ekoloji ve Çevre Sorunları Sempozyumu açılış programı gerçekleştirildi.

Troya Kültür Merkezinde gerçekleştirilen sempozyumun açılış törenine Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Erdem, Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, ÇOMÜ Biyoloji Bölüm Başkanı ve Sempozyum düzenleme kurulu başkanı Prof. Dr. Bülent Gündüz, sempozyum katılımcıları, akademisyenler ve öğrenciler katıldı.

Tören, saygı duruşu, İstiklal Marşı’nın söylenmesi, üniversitenin tanıtım filminin izlenmesi ve müzik dinletisiyle başladı. Ardından açılış konuşmalarına geçildi. Açılış konuşmalarının ardından sempozyuma katkıda bulunan kişi ve kurumlara teşekkür belgesi takdimi gerçekleştirildi.

Sempozyum açılış programının ardından Doğa fotoğrafçısı Zafer Beşikçi’nin hazırladığı fotoğraf sergisi gezildi.

4 – 7 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek olan sempozyum ile, çevre sorunları ve ekolojiyle ilgilenen akademisyenler ile bu alanda çalışan kurumlar arasında fikir alışverişi yapılması planlanıyor.

[comu.edu.tr]

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir