UMEM Beceri’10 Sertifika Töreni Yapıldı

UMEM Beceri’10 Sertifika Töreni Yapıldı
26 Ağustos 2014

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası koordinatörlüğünde yürütülen UMEM Beceri’10 Uzmanlaşmış Meslek Edindirme Projesi kapsamında, aşçı yardımcılığı, kat hizmetleri yardımcılığı ve servis elemanı kurslarını bitiren kursiyerlerin sertifikaları Çanakkale Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi’nde düzenlenen törenle verildi.

Törende kursu bitirerek mezun olan 14 aşçı yardımcısı, 9 servis elemanı ve 10 kat hizmetleri görevlisine sertifikası verildi. Mezun olanların büyük bölümünün de çeşitli kuruluşlarda işe başladığı belirtildi.

Sertifika törenine Çanakkale İl Milli Eğitim Müdürü Zülküf Memiş, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri ve UMEM Kurs Yönetim Başkanı Sema Sandal, Çanakkale İŞKUR Müdürü Ali Çalışkan, Çanakkale Milli Eğitim Şube Müdürü Bünyamin Oruç, Çanakkale Ticaret Borsa Genel Sekreteri Sevcan Elver, Çanakkale Turizm ve Otelcilik Müdürü Esat Engin, Biga Endüstri Meslek Lise Müdürü Hayri Ulutaş ve Çanakkale Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Teknik Müdür Yardımcısı Saffet Tüzel katıldılar.

Sertifika töreninin ardından Çanakkale UMEM Beceri’10 Kurs Yönetim toplantısı yapıldı. Ağustos ayının ikinci UMEM toplantısında Gelibolu Ticaret ve Sanayi Odası vasıtasıyla yapılan 320 kişilik makineci ve ütücü kursu açılması konusunda karar alındı.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir