Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
UNICEF Çanakkale Şubesi 2. Çocuk Şenliği’ni Düzenledi

UNICEF Çanakkale Şubesi 2. Çocuk Şenliği’ni Düzenledi

Unicef Çanakkale Şubesi’nin bu yıl ikinci kez düzenlemiş olduğu çocuk şenliği büyük bir coşkuyla kutlandı.

Organik bebek ve çocuk maması markası hipp’in ana sponsorluğunda gerçekleştirilen şenlik Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu çocuk gelişim bölümü öğrencilerinin desteğiyle şölen havasında geçti.

Hipp Küçük öğrencilerin çeşitli dans, şiir ve tiyatro gösterileriyle renklendirdikleri şenlikte hipp firmasıda dağıttığı hediyeler ve düzenlediği etkinliklere çocukları sevindirdi.

Unicef Çanakkale Şubesi 2007 yılında ilki gerçekleştirdiği etkinlikte gerekli sponsoru bulamadığı için istediği katılımı gerçekleştirememişti. Hipp desteği ile bu yıl istenilen düzeyde etkinlik gerçekleştirildi.

Unicef ayrıca Çanakkele deki annelerin hazırlamış oduğu yiyecekler ve hipp firmasının bağışladığı organik meyveli içecekler ile kermes gerçekleştirdi. Kermesten elde edilen gelir Çanakkale Akçakoyun İlkögretim Yatılı Okulu’na bağışlandı.

[Haber ve Fotoğraf Kaynağı: Kadınvizyon]

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir