Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Bayramiç’te Üniversite Yolu Tamamlandı

Bayramiç’te Üniversite Yolu Tamamlandı

2009-2010 eğitim ve öğretim yılında Camicedit Mahallesi Topçu Çeşmesi mevkiindeki yeni okulunda başlayacak olan Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi(ÇOMÜ) Bayramiç Meslek Yüksek Okulu?nun yolu tamamlandı.

Belediye Başkanı İsmail Sakin Tunçer, üniversitenin Bayramiç ekonomisine önemli katkı sağladığını belirterek, ?Belediye olarak bizde üzerimize düşen görevi yerine getirmeye çalışıyoruz. Burada eğitim görecek öğrenciler bizim çocuklarımız. Onların en iyi şekilde eğitim almasını isteriz. Bu bölgenin altyapı çalışmalarını hızlı bir şekilde yapmaya gayret ediyoruz. Şu ana kadar 10.000 metrekare taş ve bordür döşeyerek 500 metre uzunluğundaki yol tamamlanmak üzere. Bu bölgede çalışmalar devam edecek. Üniversite bölgesindeki sokaklarımızı da kilit parke taşı ile yeni baştan yapacağız. Bu sokaklarda kullanmak için 20.000 metrekare kilit parke taşı ve bordür aldık. Ayrıca bölgede bulunan yeşil alanlarda da düzenleme yaparak güzelleştireceğiz? dedi.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir