Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Üniversiteli Ak Gençlik’ten Teröre Kınama

Üniversiteli Ak Gençlik’ten Teröre Kınama

Ak Parti Çanakkale Üniversite Birim Başkanı Vural Bulut, Tokat’ın Reşadiye ilçesindeki terörist saldırıda 7 askerimizin şehit olmasından dolayı ÜNİAKGENÇLİK (Üniversiteli Ak Gençlik) olarak büyük üzüntü duyduklarını dile getirdiği basın açıklamasında bu saldırıların hiç bir zaman amacına ulaşamayacağını söyledi.

Ak Parti Çanakkale Üniversite Birim Başkanı Vural Bulut basın açıklamasına şöyle devam etti:

Birlik ve beraberliğimize, ülkemizdeki huzur ve kardeşlik ortamına yönelen bu hain saldırıyı şiddetle tel’in ediyoruz.

Ülkemizin her tür terör eylemine karşı mücadelesini kararlılıkla sürdüreceğini ve bu saldırıların hiç bir zaman amacına ulaşamayacağını bir kez daha vurgulamak istiyoruz.

Bu vatan her şeyi ile bizimdir. Birlik olup ayrılıklara düşmemeliyiz. Zira dirlikte birlik, ayrılıkta hüzün ve acı vardır. Bu vahşi saldırıyı kimler hangi sebeblerle yaptıysa, tüm demokratik güçlerin terörün her türüne karşı tavır alması gerekmektedir.

Vatana, millete, bayrağa yapılacak saldırıların karşısında dimdik duracağımızı, bu konudaki görevimizi her ne şart olursa olsun tereddüt etmeden yerine getireceğimizi Üniversiteli Akgençlik Olarak bir kere daha haykırıyoruz.

Filtreler:

Yorumlar

Burak (22/10/2011 18:21)

Allah'tan şehitlerimize rahmet,ailelerine sabır diliyorum. Sizinde çalışmalarınızın devamını dilerim.Çanakkakle M.Y.O da okuyorum tanışmak isterim Her konuda da yardımcı olmak isterim.

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir