Üzen: “Çanakkale Feshane’de Farkını Gösterdi”

Üzen: “Çanakkale Feshane’de Farkını Gösterdi”
04 Ocak 2015

“2015 Çanakkale 100. yıl” vurgusu ile Feshane’de ilk kez gerçekleştirilen ‘Çanakkale Tanıtım Günleri’nin katılımcılarından biri olan Çanakkale Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Başkanı Kaya Üzen, “Çanakkale, feshane konseptinin çok üzerinde başarılı bir organizasyona imza atmıştır” dedi.

Çanakkale’nin turizm ajandası ve turizm gündemine büyük katkı sağlaması amaçlanarak ilk kez katıldığı ve Çanakkale Valiliği himayelerinde gerçekleştirilen Feshane etkinliklerinin katılımcılarından biri olan Çanakkale Ticaret Borsası, fuarlardaki tecrübesini bu organizasyona da yansıttı.

50 metrekarelik stand alanında yer alarak tanıtım etkinliğine destek veren Çanakkale Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Başkanı Kaya Üzen, Çanakkale’nin kültürel, turizm değerleri ile yöresel ürünlerini alışılmışın dışında bir konsept ile sergileyerek farkını gösterdiğini belirtti.

Çanakkale’nin tüm renklerini ve yöresel zenginliklerini iyi bir şekilde organize olarak yansıttığını ifade eden Üzen, “Valiliğimiz himayelerinde ilk kez katıldığımız Feshane etkinliğinde geçmiş fuar tecrübelerimiz doğrultusunda oldukça başarılı bir tanıtım gerçekleştirdik. 2015 yılına giren Çanakkale’nin 100. yılda yapılan ilk tanıtım organizasyonu olan bu etkinlik, katılımcılardan da tam puan aldı. Dört gün boyunca etkinliklere başta İstanbul ve Çanakkale dışında bulunan hemşehrilerimiz olmak üzere iş dünyası temsilcileri ve vatandaşlarımız olağan üstü bir ilgi gösterdiler.” dedi.

02-05 Ocak 2015 tarihlerinde gerçekleştirilen ‘Çanakkale Tanıtım Günleri’nde, Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Kaya Üzen, meclis üyeleri, borsa üyeleri, Genel Sekreter Sevcan Elver, fuar organizasyon sorumluları Gözde Kartal ve Deniz Gezer ile birlikte borsanın tanıtımını başarıyla tamamlamanın mutluluğunu yaşadı.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir