Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Vali Ahmet Çınar Ticaret Borsası’nı Ziyaret Etti

Vali Ahmet Çınar Ticaret Borsası’nı Ziyaret Etti

Çanakkale Valisi Ahmet Çınar Çanakkale Ticaret Borsası’nı ziyaret etti.

Vali Çınar Ticaret Borsası ziyaretinde yaptığı açıklamada; “2015 yılı Çanakkale için çok büyük fırsat. 2015 yılına yönelik bir ajans kurulacak ve ajans kuruluna kadar yapılması gereken birçok iş var. Çanakkale’de üretilen zeytinyağı çok kaliteli. 2015 hazırlıkları kapsamında zeytinyağı çıkartan, minyatür bir tesis kurularak, gelen misafirlere zeytinyağının nasıl üretildiğinin gösterilebilir. Zeytinyağlarının tanıtımına katkı sağlayabilecek bir proje oluşturulabilir. 2015 yılıyla ilgili Ticaret Borsası ile yapılacak kurumsal işbirliğinin bu alanda sonuç getiren çalışmalar yapılmalıdır.” dedi.

Çanakkale Ticaret Borsası başkanı Kaya Üzen ise açıklamasında; “Çanakkale Savaşları’nın 100. yılı olan 2015 yılında, Valiliğin yapacağı her türlü projeye destek olmak ve katkı vermek isteriz. Vali bey’in çözüm odaklı politikalar üretmesi, ilimizin geleceğine yönelik pratik ve kurumsal işbirliğine önem veren diyalog geliştirmesi bizleri çok memnun etmiştir.” dedi.

Ziyarete, Vali Yardımcısı Bekir Sıtkı Dağ, kaymakam adayları Emre Öztürk, Güher Sinem Büyüknalçacı, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mustafa Akkuş, İl Planlama ve Koordinasyon Müdürü Gülten Yetişen ve Çanakkale Ziraat Odası Başkanı İlhan Ulus da katıldı.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir