Vali Ahmet Çınar’dan Dernek Ziyaretleri

Vali Ahmet Çınar’dan Dernek Ziyaretleri
24 Mayıs 2014

Vali Ahmet Çınar Dernek ziyaretlerine Polis Emeklileri Sosyal Yardımlaşma Derneği ile başladı. Polis Emeklileri Sosyal Yardımlaşma Derneği ziyaretinde Vali Çınar’a, Vali Yardımcısı Ömer Faruk Ateş ve İl Emniyet Müdürü Yılmaz Özden eşlik etti. Vali Çınar, Polis Emeklileri Sosyal Yardımlaşma Derneği Şube Başkanı Burhanettin Ercan ve üyeler tarafından karşılandı. Polis Emeklileri Sosyal Yardımlaşma Derneği üyeleri ile sohbet edip sorunlarının dinleyen Vali Çınar, sorunlarının çözümü hakkında dernek üyeleri ile ilgili bilgi alış verişinde bulundu.

Program gereğince muhtarlar derneğine geçen Vali Çınar, muhtarlar dernek başkanı Halil Balıkçı ve dernek üyesi muhtarlar tarafından karşılandı. Muhtarlar derneği ziyaretinde Vali Çınar’a Derneklerden sorumlu Vali Yardımcısı Ömer Faruk Ateş eşlik etti. Muhtarlar, mahallelerinin sorunlarını ve mahalle halklarının dilek ve şikayetlerini Vali Çınar’a illettiler. Vali Çınar da muhtarlara hitaben “Sizlerin yanında olacağız ve beraberce Çanakkale’de yaşayan insanlarımızın daha huzurlu, daha mutlu ve daha iyi şartlarda yaşaması için çalışacağız” dedi. Muhtarlara görevlerinde başarılan dileyen Vali Çınar, Truva Roman Derneği’ne geçti.

Vali Ahmet Çınar, Truva Roman Derneği Başkanı Hacı Ramazan Işıldak ve üyeler tarafından karşılandı. Vali Çınar, Dernek Başkanı Hacı Ramazan Işıldak ve dernek üyeleri tarafından Çanakkale’de yaşayan romanların sorunları hakkında bilgi aldı ve sorunların çözümü için fikir alış verişinde bulundu.

Vali Ahmet Çınar, Buradan Altınokta Körler Derneği’ne geçti. Vali Çınar, Altınokta Körler Derneği Şube Başkanı Uğur Karabıyık ve dernek üyeleri tarafından karşılandı. Altınokta Körler Dernek Başkanı Uğur Karabıyık ve dernek üyeleri ile bir süre görüşen Vali Ahmet Çınar’a, Dernek Başkanı Uğur Karabıyık tarafından derneğin faaliyetleri hakkında bilgi verildi.

[canakkale.gov.tr]

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir