Vali Ahmet Çınar’dan İl Müdürlüklerine Ziyaretler

Vali Ahmet Çınar’dan İl Müdürlüklerine Ziyaretler
14 Aralık 2013

Çanakkale Valisi Ahmet Çınar İl Sağlık Müdürlüğü, İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü ile PTT Başmüdürlüğüne ziyaretlerde bulundu.

Vali Ahmet Çınar ziyaretlerine ilk olarak İl Sağlık Müdürlüğü ile başladı. İl Sağlık Müdürü Dr. Namık Kemal Kubat ile bir süre makamında görüşen Vali Ahmet Çınar buradan İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğüne geçti.

İl Afet ve Acil Durum Müdürü Erdoğan Çabuk ve Şube Müdürü Abbas Aslan tarafından karşılanan Vali Ahmet Çınar İl Müdürlüğü hizmet binasında deprem arama ve kurtarma faaliyetlerinde kullanılacak olan araç, gereç ve malzemelerin depolarını, hizmet binası birimlerini gezdi. İl Afet Acil Durum Müdürlüğü iş ve işlemleri ile ilgili İl Müdürü Erdoğan Çabuk?tan kısa bilgi aldı. Daha sonra deprem araç ve gereçlerinin muhafaza edildiği konteynırlar ile tam donanımlı mobil arama ve kurtarma araçlarını araç parkında inceledi.

İl Afet Acil Durum Müdürlüğünde incelemelerini tamamlayan Vali Ahmet Çınar buradan PTT Başmüdürlüğüne geçti. PTT Başmüdürü Hüseyin Zengin ile bir süre makamında görüşen Vali Ahmet Çınar görüşmenin ardından PTT Başmüdürlüğünden ayrıldı.

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir