Vali Ahmet Çınar, Çan’ı Ziyaret Etti

Vali Ahmet Çınar, Çan’ı Ziyaret Etti
06 Şubat 2014

Çanakkale Valisi Ahmet Çınar, Çan’ı ziyaret etti. Ziyaretine ilçe kaymakamlığı ile başlayan Çınar’ı Kaymakam Nurettin Kakillioğlu, Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu ve İlçe daire müdürleri karşıladı. Vali Ahmet Çınar, Kaymakam Nurettin Kakillioğlu ile bir süre makamında görüştükten sonra Çan Belediyesine geçti.

Çan Belediyesi’nde Başkan Abdurrahman Kuzu ve Belediye personeli tarafından karşılanan Vali Ahmet Çınar, Çan Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu ile makamında yaptığı görüşmenin ardından İlçede yeni yaptırılan Anaokulu ve inşaat halindeki Çan Cumhuriyet İlkokulu inşaatında incelemelerde bulundu. Vali Ahmet Çınar daha sonra Çan Belediyesi Termal Otel İnşaatında incelemelerde bulundu.

Hakkari’nin Şemdinli İlçesi’nde şehit olan Uzman Çavuş Yasin Bayraktar’ın ailesini ziyaret eden Vali Ahmet Çınar, Şehidin annesi Hülya Bayraktar, Babası Mustafa Bayraktar ve Dedesi Mehmet Ali Bayraktar ile bir süre görüştükten sonra Çan’ın Kocayayla Köyü’ne gitti. Köy Muhtarı Ali Azap ve vatandaşlarla Köy kahvesinde bir süre görüşerek köyün sorunlarını dinleyen Vali Ahmet Çınar buradan Dondurma Köyü’ne geçti. Dondurma Köyü Muhtarı Sebaheddin Durgut ve Dondurma Köylü vatandaşlarla köy kahvesinde köyün sorunlarını dinleyip sohbet etme imkanı bulan Vali Ahmet Çınar ziyaretin ardından buradan ayrıldı.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir