Vali Çınar, Ezine ve Bayramiç İlçelerini Ziyaret Etti

Vali Çınar, Ezine ve Bayramiç İlçelerini Ziyaret Etti
18 Temmuz 2013

Çanakkale Valisi Ahmet Çınar, Ezine ve Bayramiç ilçelerini ziyaret etti.

Ezine ilçesi programına Ezine Kaymakamlığı ziyaretiyle başlayan Vali Ahmet Çınar, Kaymakam Cengiz Karabulut’tan ilçe, belde ve köyler hakkında brifing aldı. Kaymakamlıktan ayrıldıktan sonra Ezine Toki Evlerine geçen Vali Çınar, Toki Evleri ve Toki Sosyal Tesislerinde incelemelerde bulundu.

Ezine Belediye Başkanı Halil Büyükerol’u da ziyaret eden Vali Ahmet Çınar, Belediye Başkanlığı’nın ardından faaliyete yeni başlayan Ezine Devlet Hastanesi’ne giderek incelemelerde bulundu. Hastane hakkında Başhekimden brifing alan Vali Çınar, hastanede tedavi gören hastalarla da görüştü.

Hastane ziyaretinin ardından Celalettin Topçu Anadolu Lisesi inşaatını gezen Vali Ahmet Çınar, buradan Ezine Karagömlek Köyüne geçti. Karagömlek Köyü’nde yaşayan şehit babası Sezai Yılmaz’ı evinde ziyaret eden Vali Çınar, daha sonra Köy Kahvesine giderek Köy Muhtarı Niyazi Yılmaz’dan köy hakkında bilgiler aldı ve köy halkının sorunlarını dinledi.

Vali Ahmet Çınar Ezine ilçesi ziyaretini tamamladıktan sonra Bayramiç ilçesine geçti. Öncelikle Bayramiç Kaymakamlığı’na giden Vali Ahmet Çınar’a Kaymakam Osman Yenidoğan tarafından Bayramiç hakkında brifing verildi. Kaymakamlık ziyaretinin ardından Bayramiç Belediye Başkanı İsmail Sakin Tuncer’i ziyaret ederek makamında bir süre görüşen Vali Ahmet Çınar, Bayramiç İlçesinden ayrıldı.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir