Vali Çınar: “Herkesi Travel Turkey Fuarı’na Bekliyorum”

Vali Çınar: “Herkesi Travel Turkey Fuarı’na Bekliyorum”
04 Aralık 2013

İzmir Enternasyonal Fuar Alanında 5-8 Aralık 2013 tarihleri arasında düzenlenecek olan ve Çanakkale’nin “Onur Konuğu İl” olduğu Travel Turkey Fuarı hazırlıklarında son aşamaya gelindi. Çanakkale’nin 950 m2 stand alanı ve geniş bir etkinlik programı ile katılacağı Travel Turkey Turizm Fuarının hazırlıkları tamamlandı.

Konuya ilişkin olarak bir basın açıklaması yapan Vali Ahmet Çınar; “Travel Turkey Fuarı için geniş hazırlıklar yaptık. Yoğun bir etkinlik ve tanıtım programı hazırladık. İlimizi ilçelerimizle, turizm değerlerimizle, ürünlerimizle, kurumlarımızla, markalarımızla tanıtmaya çalışacağız. Fuarda misafirlerimize ilimizin ürünlerinden markalarından, yöresel lezzetlerinden tadımlar ikramlar yapacağız. Gelen tüm misafirlerimize ilimizi en güzel biçimde anlatmaya, tanıtmaya ve temsil etmeye çalışacağız. Bu yıl dünyanın 11 farklı ülkesinden 50 adet turizm firmasının satın alma temsilcisi fuara geliyor. Bu temsilcilerle temas kurup, ilimizi ve ilimizin 2015 yılına yönelik hazırlıklarını anlatacağız. Ülkemizdeki oda ve borsaların yetkililerini, işadamlarımızı, turizm sektörünün temsilcilerini, Sayın Bakanlarımızı standımıza davet ettik. İşadamlarımızla, yatırımcılarla görüşmeler yapacağız.” dedi.

Vali Çınar “Ben fuarın ilimiz, sektörlerimiz ve kurumlarımız için başarılı ve verimli olmasını temenni ediyorum. İlimizdeki herkesi, her kurumu fuara ve standımıza davet ediyorum” dedi.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir