Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Vali Tuna 10 Ağustos Cuma Halk Gününde Vatandaşları Dinleyecek

Vali Tuna 10 Ağustos Cuma Halk Gününde Vatandaşları Dinleyecek

Vali Güngör Azim Tuna’nın, 10 Ağustos 2012 Cuma Günü Saat 14.30’da vatandaşların sorunlarını dinleyeceği açıklandı.

Çanakkale Valiliği toplantı salonunda yapılacak olan Halk Gününde vatandaşlar ile Vali’nin bir araya geleceği, vatandaşların istekleri, sorunları ve ihtiyaçlarının değerlendirilerek yardımcı olunacağı belirtildi.

Çanakkale Valiliği’nden yapılan açıklamada “Devletin her kurumunun vatandaşlarımızın yanında olduğunu hissettirmek, talep ve sorunlarını dinleyerek çözümlenmesinin hedeflendiği Halk Günü uygulamasını belirli periyodlarla düzenlenmesi planlanmaktadır. Halk Günü uygulaması ile vatandaşlarımızın istek ve şikayetlerini en yetkili merciye aktarma fırsatı bulacaktır. Bugüne kadar Vatandaşlarımızla değişik vesilelerle her platformda diyaloga girerek sorunlarının dinlendiği etkinliklerin yanı sıra Halk Günü vesilesiyle planlama yapılan yerler dışında Valiliğe ulaşamayan vatandaşlarımızla görüşme fırsatı oluşacaktır.” ifadelerine yer verildi.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir