Vali Tuna, BİSİAD Kahvaltı Sohbetlerine Konuk Oldu

Vali Tuna, BİSİAD Kahvaltı Sohbetlerine Konuk Oldu
29 Aralık 2012

Biga Sanayici ve İşadamları Derneği Kahvaltı sohbetlerinin 2012 Finali?nin konuğu Vali Güngör Azim Tuna oldu.

Kahvaltı Biga Kaymakamı Fatih Genel, Biga Belediye Başkanı Mehmet Özkan, İl Genel Meclis Başkanı Ali Rıza Tekin, Biga İ.İ.B. Fakültesi Dekanı Hamit Palabıyık, Biga Sanayici ve İşadamları Derneği Kurucu Başkanı Davut Doğan Biga Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tuncay Yaşar, Siyasi Parti Temsilcileri, Belde Belediye Başkanları ile Biga Sanayici ve İşadamları Derneği Yönetim Kurulu üyeleri, üyeler ve çok sayıda davetlinin katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Açılış Konuşmasını Biga Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Ahmet Hamdi Özdemir’in yaptığı kahvaltıda Özdemir, Vali Güngör Azim Tuna’ya katılımından dolayı teşekkür ederek sözü Vali Tuna’ya verdi.

Çanakkale Valisi Güngör Azim Tuna bu nazik davetten dolayı BİSİAD Yönetim Kuruluna teşekkür ederek, Çanakkale 2015 Çalışmaları, Çanakkale 2023 vizyonu, 2013 ve devamında yapılacak yatırımlar, GMKA faaliyetleri, Çanakkale ve Biga?da kurulacak yeni okul, üniversitelerin sosyo-ekonomik katkıları konuları hakkında konuklara bilgiler verdi.

Kahvaltının sonunda Başkan Ahmet Hamdi Özdemir, Vali Tuna’ya bugünün anısına plaket takdim etti ve kendisine fahri üyelik kartını tüm üyelerin huzurunda verdi.

Ayrıca BİSİAD Akademia Eğitim hizmetleri çerçevesinde Ofis programları kursunu başarıyla tamamlayan Üniversite son sınıf öğrencilerine sertifikaları takdim edildi.

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir