Vali Tuna’dan Ayvacık’a Veda Ziyareti

Vali Tuna’dan Ayvacık’a Veda Ziyareti
23 Mayıs 2013

Çanakkale Valisi Güngör Azim Tuna, son genelgeyle Eskişehir’e atanmasının ardından veda ziyaretlerini Ayvacık’ta sürdürdü. Vali Tuna Ayvacık ziyareti kapsamında ilk olarak Kaymakamlık ardından Ayvacık ve Gülpınar Belediyelerine bir ziyarette bulundu.

Vali Güngör Azim Tuna Ayvacık ziyareti kapsamında ilk olarak Kaymakamlık ardından Ayvacık ve Gülpınar Belediyelerine bir ziyarette bulundu. Kaymakam Gökay Özkan’ı makamında ziyaret eden Tuna kaymakamlık personeliyle hatıra fotoğrafı çektirdi. Ardından beraberindekilerle Ayvacık Belediyesi’ne gelerek Belediye Başkanı Mehmet Ünal Şahin’i makamında ziyaret etti. Ayvacık Belediyesi personeli Vali Tuna’yı belediye hizmet binası önünde karşıladı. Sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyarette Vali Tuna’nın neşeli olduğu dikkatlerden kaçmazken, ‘Ayvacık turizm potansiyeli yüksek geleceği olan bir ilçemiz. Ayvacık’ta son dönemlerde güzel gelişmeler izliyoruz. Devam etmesini diliyorum. Belediye Başkanımızı bu çalışmalarından dolayı kutluyorum.” dedi. Ayvacık Belediye Başkanı Mehmet Ünal Şahin ise, “Sayın Valimize ziyaretleri nedeniyle şahsım ve halkımız adına teşekkür ediyorum. Valimiz görev süreleri boyunca Çanakkale ve ilçelerimize gerekli destekleri vermişlerdir. Yeni görevlerinde kendilerine başarılar diliyorum.” dedi.

Ayvacık Belediye Başkanı Mehmet Ünal Şahin’in görev süresi sona eren ve Eskişehir Valiliği’ne atanan Güngör Azim Tuna’ya hediye takdiminin ardından ziyaret sona erdi.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir