Vali Tuna’dan Başkan Gökhan’a Veda Ziyareti

21 Mayıs 2013

Çanakkale Valisi Güngör Azim Tuna, Eskişehir’e atanmasının ardından gerçekleştirdiği veda ziyaretleri çerçevesinde Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ı makamında ziyaret etti.

Başkanlık makamında gerçekleştirilen ziyarette iki yılı aşkın süreyle hizmet verdiği Çanakkale’den güzel hatırlarla ayrılacağını söyleyen Tuna, göreve başladığı andan itibaren Çanakkale Belediyesi ile uyumlu ve işbirliği içinde bir çalışma ortamı yarattıklarını belirterek Başkan Gökhan’a teşekkür ettiği konuşmasında; “Bundan sonra gönüllü Çanakkale hemşehrisi olarak her zaman Çanakkale’nin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Başkan Gökhan da “Vali Tuna’nın Eskişehir’e atanması beklenmedik bir tayin oldu. 2 yıllık görev süresi içerisinde Çanakkale’nin tanıtımının yanı sıra çevre konularında da her zaman desteklerini hissettiğimiz Valimize, Çanakkale halkı adına teşekkür ederim” dedi.

Ziyaret, Vali Tuna’nın Belediye Başkanlığı Anı Defteri’ni imzalanması ve Başkan Gökhan’ın Vali Tuna’ya Çanakkale’yi simgeleyen çeşitli armağanlar takdim etmesiyle sona erdi.

[canakkale.bel.tr]

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir