Vali Yardımcısı Ali Partal’a Veda Yemeği

Vali Yardımcısı Ali Partal’a Veda Yemeği
21 Eylül 2011

Kocaeli’nin Başiskele ilçesine Kaymakam olarak atanan Çanakkale Vali Yardımcısı Ali Partal veda yemeğinde çalışma arkadaşlarıyla bir araya geldi.

Çanakkale’de 6 yıldır görev yapan Vali Yardımcısı Ali Partal, Valilik tarafından organize edilen yemek ile Çanakkale’ye veda etti. Yemekte bir konuşma yapan Vali Güngör Azim Tuna, mülki amirlerin mesleğe başlarken ülkenin birçok yerine gidip çok yer gezeceğini bildiklerini söyledi. Vali Güngör Azim Tuna konuşmasında şunları kaydetti: “6 aydır Çanakkale’deyim. Çanakkale’ye 18 Mart Haftası’nda geldim. Bu çok önemli haftayı sorumsuz atlatmamız Ali bey sayesinde oldu. Kendisine bunun için çok teşekkür ederim. Çanakkale’ye 6 sene hizmet etmek az bir zaman değil. Ali Bey bunun hakkını vermiştir. Bu zaman içerisinde Ali beyin Çanakkale ile bütünleştiğini görüyoruz. Kendisi çok uzağa gitmiyor. Başımız sıkıştığında kendisini çağıracağız. Çanakkale’de önemli işler bizi bekliyor. 2015 yılına yönelik önemli çalışmalar yapılacak kendilerinden katkı bekliyoruz. Ali Bey’e yeni görev yerinde ailesiyle beraber mutluluklar diliyor, hayırlı olsun dileklerinde bulunuyoruz.”

Özel bir günde hep birlikte olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Yardımcısı Ali Partal da meslekte 21 seneyi doldurduğunu belirterek, “Çanakkale sekizinci görev yerimiz. Kaymakamlıklarda en fazla üç yıl kaldım. İlk defa Çanakkale de bu kadar uzun süre kaldım. Çanakkale de kültür, turizm, planlama, basın işlerini yaptım ve ili tanıma fırsatı buldum. Çanakkale de görev yapmak çok farklı bir duygu. Çanakkaleli dostlardan ayrılmak üzüntü verici. Burada birçok dost edindim.burası ile irtibatımız kopmayacak. Önceki Valilerimize ve şimdiki Sayın Valimiz Güngör Azim Tuna’ya mesleki katkılarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi. Yemek sonunda ise Vali Güngör Azim Tuna, Vali Yardımcısı Ali Partal ve eşine günün anısına çeşitli hediyeler verdi.

Yemeğe Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Kepez Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan, Kumkale Belediye Başkanı Süleyman Erte, Vali Yardımcıları, Avustralya Konsolosu Andrew Koç Mcdonald, İl Özel İdaresi Müdürleri, İl Genel Meclisi üyeleri, turizmciler ve Valilik personeli katıldı.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir