Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Vapur İskelesinde Çalışmalar Devam Ediyor

Vapur İskelesinde Çalışmalar Devam Ediyor

Çanakkale’de deniz ulaşımını sağlayan GESTAŞ A.Ş’nin yeniden düzenleme çalışmaları kapsamında iskelede devam eden idari bina ile yolcu salonu yapım çalışmalarının son aşamaya geldiği ve bu yerin 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi törenleri öncesi hizmete gireceği açıklandı.

GESTAŞ A.Ş. yetkilileri, şehir iskelesinde yer alan bölümün yeniden düzenlenmesi konusundaki çalışmalara 3,5 ay önce başlandığını belirterek, “İhaleyi kazanan firma ilk etapta yolcu salonlarının bulunduğu idari binanın yapım çalışmasına ağrılık verdi. Ardından da iskele üzerinde çalışmalarını yoğunlaştırdı. Bu çalışmalar devam ederken 1950’li yıllarda yapılan iskele de bakıma alındı. İdari bina ile yolcu salonlarının bulunduğu bölüm tamamlanmak üzere. Bu yeri 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi törenlerine kadar tamamlayarak hizmete açacağız. Törenlerin ardından ise iskelede çevre düzenleme çalışması başlatılacak” dedi.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir