Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Veterinerlere Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Veterinerlere Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Serbest Veteriner hekimlere suni tohumlama yönetmeliği ve talimatı ile veteriner tıbbi ürünler yönetmeliği konusunda bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü toplantı salonunda yeni çıkan Suni Tohumlama Yönetmeliği ve Talimatı ile Veteriner Tıbbi Ürünler Yönetmeliği konusunda bilgilendirme toplantısı yapıldı. İl Müdürü Mustafa Akkuş toplantıda yaptığı açılış konuşmasında Hayvan Sağlığının doğrudan insan sağlığı ve güvenli gıda üretimine etkisinden ve serbest Veteriner Hekimlerin bu alanda verdiği hizmetin öneminden bahsederek İlimizin veterinerlik hizmetleri açısından birçok ilden daha iyi bir yerde olduğunu ve sahada çalışan Serbest Veteriner Hekimlerin hizmetleri sayesinde Çanakkale hayvancılığının da Türkiye?de önemli bir yer edindiğini belirtti.Akkuş ayrıca bazı hizmetlerin Özel Veteriner Hekimler eliyle yürütülmesini istediğini bu sayede yetiştiricinin kamuda da daha iyi bir hizmet alabileceğini söyledi.

Toplantıya İl Müdür Yardımcısı Mustafa Nazlım, Veteriner Hekimler Odası Başkanı Burhan Bağcı ve İl genelinde hizmet veren 117 Serbest Veteriner Hekim katıldı.

[Medya Hedef]

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir