Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Uğur Dündar İle Halk Arenası Çanakkale’deydi

Usta gazeteci Uğur Dündar’ın hazırlayıp sunduğu Halk Arenası programı, 28 Ağustos 2017 Pazartesi günü Özgürlük Parkında gerçekleşti. Çanakkale Belediyesinin ev sahipliğinde gerçekleşen programa kentliler yoğun ilgi gösterdi.

Gazeteci Uğur Dündar’ın sunduğu programın konukları, CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu, CHP Konya Milletvekili Hüsnü Bozkurt ve tarihçi-yazar Sinan Meydan oldu. Ülke gündemine ilişkin konuşma ve söyleşilerin gerçekleştiği program sonunda Başkan Gökhan, Adalet Kurultayı’nın ardından Çanakkale’ye yapılması planlanan Adalet Anıtında kullanılacak olan ve üzerinde Uğur Dündar’ın adının yazdığı tuğla ile çiçek takdiminde bulundu. Dündar, ev sahipliğinden dolayı Çanakkale Belediyesine de teşekkürlerini iletti.

Halk Tv ekranlarından da canlı olarak yayınlanan programa, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ve eşi Hale Gökhan, CHP’li Milletvekilleri Mustafa Balbay ile İlhan Kesici ve binlerce kentli katıldı.