Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
“Votkayı Çocuğum İçin Çaldım”

“Votkayı Çocuğum İçin Çaldım”

Biga?da bir markette meydana gelen hırsızlık olayı saniye saniye güvenlik kameralarına yakalandı. Tıraş bıçağı ve votka çalan hırsızın savunması da bir hayli ilginçti: ?Çocuğum için çaldım?.

Market çalışanları durumundan şüphelendiği İ.K.?yi güvenlik kameralarından takibe aldı. Temizlik reyonundan bir paket tıraş bıçağı ve alkol reyonundan bir şişe votka alarak montunun içine saklayan şahıs takip edildiğinden habersiz market içinde dolaşmaya bir süre devam etti.

Market çalışanları, durumu tesadüf eseri o an markette alışveriş yapan sivil polis ekiplerine bildirdi. Şahıs üzerinde arama yapan ekipler, çaldığı malzemeleri İ.K.?nin üzerinde buldu.

Alkollü olduğu öğrenilen İ.K.?nin Biga İlçe Emniyet Müdürlüğü?nde yapılan sorgusunda suçunu itiraf ettiği ve ?Çocuğum için çaldım, pişmanım? dediği öğrenildi. Yapılan sorgunun ardından İ.K. serbest bırakıldı.[Haber ve Fotoğraf Kaynağı: Bigahaber.com]

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir