Yanan Evleri Yeniden Onarıldı

Yanan Evleri Yeniden Onarıldı
18 Temmuz 2009

Çanakkale?nin Çan ilçesine 12 kilometre mesafede bulunan Küçükpaşa Köyü’nde 2008 yılında evi yanan Merdiye ve Ramazan Elcan çiftine Kaymakam Hasan Gözen sahip çıktı.

Elcan ailesinin tamamen yanan evleri Çan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) komple tadilattan geçirildi. Yeniden kullanılabilir hale getirilen evdeki çalışmaları yerinde incelemek için Çan İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan ile birlikte köye gelen Kaymakam Hasan Gözen’i köy muhtarı Sabri Avcı ve köylüler karşıladı. Çan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) Başkanı Kaymakam Hasan Gözen, köyde tamiratı tamamlanan evi yerinde inceleyen aileye yenilenen evlerinin hayırlı olmasını dilerken, Elcan ailesi de Kaymakam Gözen ile yardımlarından dolayı hayırsever vatandaşlara ve köylülere teşekkür etti.

İHA

Yorumlar...
  • siyami bayram
    28/10/2009 17:19

    öncelikle ilçemiz kaymakamımı. Hasan GÖZEN,beye duyarlılıklarından dolayı tşkr ederim. dileriz ülkemiz genelinde bu gibi kişlerin maduriyetlikleri aynı duyarlılıkla giderilip kişlerin içinde bulundukları çıkmazdan kurtulmalarına yardımcı olunur......ayrıca bu haberi bizlere ulaştıran iha muhabri ibrahim çubuk,ada tşkler ..

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir