Yangın Bölgesinde Görevli Personelden Gururlandıran Bağış

Yangın Bölgesinde Görevli Personelden Gururlandıran Bağış
13 Ağustos 2021

Geçtiğimiz haftalarda ülkemizin güney bölgelerinde etkili olan orman yangınlarını söndürme çalışmalarına katılan Çanakkale Belediyesi personelleri, kendilerine takdim edilen teşekkür armağanını SMA’lı Ahmet Alp bebeğin tedavisi için bağışladı.

Çanakkale Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı personeller Ahmet Arslan ve İsmail Dikili, özellikle güney illerinde etkili olan orman yangınları için bölgeye giderek, birden fazla noktada yangın söndürme çalışmalarına katkı vermişti. Görevleri bitiminde Ahmet Arslan ve İsmail Dikili’yi makamında ağırlayan Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, bölgenin durumu ve yangın söndürme çalışmaları ile ilgili bilgi alarak, zorlu görev için gönüllü olarak çalışmalarda emek veren personele teşekkürlerini iletti.

Başkan Gökhan, ziyaretin sonunda Ahmet Arslan ve İsmail Dikili’ye teşekkür hediyesi de takdim ederken, bu sırada duygulandıran bir gelişme de gerçekleşti. Bölgeye seve seve koştuklarını söyleyen Arslan ve Dikili, armağan ile SMA Tip 1 hastası olan Ahmet Alp bebeğin tedavi kampanyasına destek olmak istediklerini söyledi. Personelin bu hareketle kendisini gururlandırdığını söyleyen Başkan Gökhan, hassas bağışlarından dolayı bir kez daha teşekkürlerini iletti.

Ziyarete, Belediye Başkan Yardımcıları Handan Özyayla Kenar, Özleyiş Çetin, Rebiye Turan Ünüvar ve M. İrfan Mutluay ile DİSK Genel İş Çanakkale Şube Başkanı Metin Ceylan da katılımda bulundu.

www.canakkale.bel.tr

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir