Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
reklam
reklam
“Yasaklara İnat Sokaklardayız, Sahilleri Temizliyoruz!”

“Yasaklara İnat Sokaklardayız, Sahilleri Temizliyoruz!”

Çanakkale LGBTİ+ İnisiyatifi, 2 Aralık Cumartesi günü sahildeki çöpleri toplamaya çıkıyor.
Çanakkale LGBTİ+ İnisiyatifi, konuyla ilgili yaptığı bilgilendirmede şu ifadelere yer verdi; “Bizler yasaklanan etkinliklerle hakkımızda yaratılmaya çalışılan algıya inat buradayız, sokaklardayız. Sahillerin plastik atıklarla dolup taşmasından, sokakların ve parkların kirlenmesinden, yaşadığımız mahallelerin çöp yığınlarına dönmesinden kaygılanan komşularınızız. Devletin bizi hapsetmeye çalıştığı evlerin aksine biz okullarda, iş yerlerinde ve sokaklardayız. Yalnızca LGBTİ+ için değil bu dünyayı paylaştığımız tüm canlılar için adil ve özgür bir dünya düşlüyoruz. Yalnızca LGBTİ+ hakları için değil, tüm canlıların, kadınların,çocukların, mültecilerin, işçilerin, engellilerin, hayvanların ve doğanın hakları için mücadele ediyoruz.
Yaz aylarından sonra sahillerde artan çöplerin ve plastik atıkların denizlerdeki canlıları tehdit etmesinden kaygılı olduğumuz için; 2 Aralık Cumartesi günü, saat 13:00’da Dabakoğlu Tesisleri’nin önünden başlayıp İkinci Kordon’a kadar sahil boyunca saat 17:00’a kadar gökkuşağı bayraklarımızla çöpleri toplayacağız. Herkesi desteğe bekliyoruz :)”
(Haber Kaynak ve Link Gösterilmeden İzinsiz Alınıp Yayınlanamaz)

Görüntülenme: Veri Alınamadı
Google Analytics verileri olup, manipüle edilemez bir kaynak kullanılmıştır. Günde bir kere güncellenmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir