Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Yazıcıoğlu’nun Helikopterinin Düşmesi Üzerine DSP Seçim Konvoyunu İptal Etti

Yazıcıoğlu’nun Helikopterinin Düşmesi Üzerine DSP Seçim Konvoyunu İptal Etti

BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ile birlikte içinde 5 kişinin bulunduğu helikopterin Kahramanmaraş yakınlarında düşmesi sebebiyle Demokratik Sol Parti (DSP) Çanakkale?de düzenleyeceği seçim konvoyunu iptal etti.

DSP Çanakkale İl Başkanı Şaban Barış, helikopter kazası sebebiyle büyük üzüntü duyduklarını belirterek, “İçinde bulunduğumuz seçim sürecinde yaşanılan helikopter kazası ile oluşan talihsiz olaydan denin üzüntü duyuyoruz. Henüz durumları belli olmayan kazazedelerin bulunmasını ve talihsiz kazanın mutlu bir sonla sonuçlanmasını umut ediyor, yakınlarıyla partililere sabır ve metanet diliyoruz. Bütün siyasi liderlerin mitinglerini iptal ettiği bir ortamda acılı partililere saygımızın bir gereği olarak 28 Mart Cumartesi günü yapmayı düşündüğümüz seçim konvoyunu bu sebeple halkımızın huzuru ve gürültü kirliliğini de düşünerek iptal ettiğimizi, bunun yerine daha sade bir biçimde çalışmalarımızı yürüteceğimizi Çanakkale kamuoylunu ve seçmenlerimize duyuruyoruz” dedi.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir