Yeni Baro Yönetimi Ziyaret Turlarına Devam Ediyor

Yeni Baro Yönetimi Ziyaret Turlarına Devam Ediyor
08 Kasım 2012

Çanakkale Barosunda yapılan olağan genel kurulun ardından başkanlığa seçilen Bülent Şarlan ile yönetim kurulu üyeleri Fuat Sağır, Hakan Öztürk, Gültekin Yıldız, Kaan Tonka, Şerefnur Çakır ve Şennur Tarak ziyaret turlarını sürdürüyor.

Başkan Gökhan’a Ziyaret
Baro Başkanı Bülent Şarlan ve beraberindekiler ziyaret turlarına Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ile devam etti. Baro Başkanı Bülent Şarlan ziyarette yaptığı konuşmada oda seçimlerini tamamlamalarını ardından ziyaret turlarına başladıklarını bu çerçevede Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ı ziyaret ettiklerini söyledi. Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’da yeni baro yönetiminde görevlerinde başarı dileklerini iletti.

Defterdar Sacide Şakar’a ve Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Ramazan Akyol’a Ziyaret
Baro Başkanı ve Yönetim Kurulu Defterdar Sacide Şakar’ı ve Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Ramazan Akyol’u makamında ziyaret etti.

Defterdar Sacide Şakar’ı ve Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Ramazan Akyol’u makamında ziyaret eden heyet yapacakları çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Çanakkale Barosu Rektör Laçiner’i Ziyaret Etti
Çanakkale Barosu Başkanı Bülent Şarlan, beraberindeki yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Rektörü Prof. Dr. Sedat Laçiner’i ziyaret etti.

Öncelikli hedeflerinin yeni oluşan baro yönetimiyle beraber başarılı bir dönem geçirmek olduğunu söyleyen Şarlan üç dönemdir görevi yürüten eski yönetimin başarısını yapacakları yeni çalışmalar ile pekiştireceklerini söyledi.

Kurumlarda gerçekleştirilen yönetim değişikliklerinin gençlere fırsat yarattığını söyleyen Şarlan, Prof. Dr. Laçiner’e baronun yönetim kurulu üyelerini tanıttı.

Prof. Dr. Sedat Laçiner, Bülent Şarlan’a ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun temennisinde bulunarak başarılar diledi.

Ziyarete ÇOMÜ Hukuk Müşaviri İsmail Yaşar Oğuz da katıldı.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir