Yeni Medya Çağında Radyo Yayıncılığı ÇOMÜ’de Konuşuldu

Yeni Medya Çağında Radyo Yayıncılığı ÇOMÜ’de Konuşuldu
26 Şubat 2014

Türkiye’nin tematik ve haber içerikli tek radyosu RS FM, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İletişim Fakültesi, Kampüs FM ve Radyo Topluluğu’nun davetlisi olarak, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Terzioğlu Yerleşkesi Yabancı Diller Yüksekokulu Safiye Hüseyin Elbi Konferans Salonunda İletişim Fakültesi öğrencileri ile buluştu.

Seminerde RS FM Genel Yayın Yönetmeni Mahir Boztepe, Akademisyen ve Radyo Yayıncısı Dr. Micheal Kuyucu, Gazeteci ve Radyo Programcısı Vecdi Tamer, Haber Sunucusu ve Editörü Ceren Kerimoğlu İletişim Fakültesi öğrencilerine “Yeni Medya Çağında Radyo Yayıncılığı” hakkında deneyimlerini ve bilgilerini aktardılar.

Seminere İletişim Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Hülya Önal, Kampüs FM Genel Yayın Yönetmeni Vural Bulut, İletişim Fakültesi akademisyenleri, ÇOMÜ Radyo Stüdyoları spiker ve programcıları katıldı.

Seminer sonrası konuklara hediye ve plaket takdimi yapıldı.

Seminer sonrasında ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Sedat Laçiner RS FM’ in canlı yayınına katıldı. Rektör Laçiner, Spiker Ceren Kerimoğlu’nun ÇOMÜ hakkındaki sorularını yanıtladı.

[comu.edu.tr]

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir