Yeni Teknik Direktörle İlk Antrenman

30 Haziran 2015

Geçtiğimiz sezon Spor Toto 3.Ligde genç kadrosu ile mücadele eden Çanakkale Dardanelspor 2015-2016 futbol sezonu için top başı yaptı. Yeni sezon hazırlıkları için Barbaros mahallesindeki tesislerinde bir araya gelen kırmızı beyazlar, takımın başına getirilen Yücel Çolak nezaretinde ilk antrenmanını gerçekleştirdi.

Çanakkale’yi profesyonel liglerde temsil eden tek kulüp olan Çanakkale Dardanelspor, 2015-2016 futbol sezonu için dün Dardanelspor tesislerinde bir araya geldi. Tesislerdeki buluşmanın ilk adımında toplantı salonunda bir özel toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda kırmızı beyazlı futbolcular, teknik kadro ve sportif yönetim hazır bulundu. Toplantının açılış konuşmasını Çanakkale Dardanelspor Genel Menajeri Serkan Reçber yaptı. Reçber, bu sezon Çanakkale Dardanelspor’un ligde önce iyi bir takım hüviyetine sahip olma hedefinde olacağını ve Çanakkale’yi en iyi şekilde temsil etme amacını taşıyacağını belirterek yeni bir sezon öncesi teknik yönetime ve futbolculara başarılar diledi.

Transfer çalışmaları devam ediyor
Çanakkale Dardanelspor’da Fatih Uygun’dan boşalan Teknik Direktörlüğe ünlü eski Milli futbolcu ve gol kralı Tanju Çolak’ın kardeşi Yücel Çolak getirildi. Çanakkale’ye gelerek göreve başlayan Yücel Çolak da yapılan toplantıda hazır bulundu. Yönetim ve futbolcular ile tanışan yeni teknik adam 2015-2016 sezonu için futbolculara başarılar diledi.

Toplantının ardından Çanakkale Dardanelspor yeni sezonun ilk antrenmanını kendi tesislerinde gerçekleştirdi. Bu sezon takımdan ayrılan Umut Doğru, Taner Araz, Murat Akçay ve Fatih Somuncu’nun dışında tüm futbolcuların çıktığı antrenmana alt yapıdan bu sezon takımda yer alması düşünülen genç futbolcular da bulundu. Kısa bir düz koşunun ardından, pas çalışması ile devam eden antrenman Yücel Çolak nezaretinde gerçekleştirildi. Antrenmanın ardından turuncu ve yeşil takım olarak ayrılan futbolcular çift kale maç yaptı. Maçta tüm futbolcuların aşırı istekli oluşu teknik heyet ve yönetimi sevindirdi.

Öte yandan Çanakkale Dardanelspor’da yeni sezon öncesi transfer çalışmaları da devam ediyor. Yönetim ve teknik heyetin sürdürdüğü çalışmalar kapsamında çok sayıda futbolcu ile temas sağlandığı belirtilirken, transfer politikası konusunda ince eleyip sık dokunacağı ve takımın hedefleri doğrultusunda kulübe maksimum yarar sağlayacak futbolcuların transfer edilmesi için hassasiyet gösterileceği kaydedildi. Bu sezon ligi en iyi yerde bitirmenin hedeflendiği, transfer çalışmalarının da bu hedefler doğrultusunda devam ettiği edinilen bilgiler arasında yer alırken, geçtiğimiz sezon kadroda yer bulan alt yapıdan gelen futbolculardan önümüzdeki sezon üst düzeyde performans beklendiği ifade edildi.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir