Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Yenice Kültür ve Sanat Topluluğu Üyeleri Bursa’yı Gezdi

Yenice Kültür ve Sanat Topluluğu Üyeleri Bursa’yı Gezdi

Yenice Meslek Yüksekokulu Kültür ve Sanat Topluluğu tarafından Bursa ? Uludağ gezisi düzenlendi.

Kültür ve Sanat Topluluğu faaliyetlerine tüm hızıyla devam ediyor. Topluluk etkinlikleri kapsamında Yenice MYO öğrencileri için iki etaptan oluşan Bursa ? Uludağ gezisi düzenlendi. 45 kişilik kafile ile düzenlenen gezi kapsamında ilk etapta ?Ulu Camii? ve ?İpek Kozahan? çarşısı gezildikten sonra teleferik ile Uludağ?a çıkıldı. Uludağ?da yaklaşık 3 saat kalan ve karın tadını doyasıya çıkaran öğrenciler yemek yedikten sonra tekrar Bursa merkeze indiler. Gezinin ikinci etabında Kınalı kar dizisinin de çekimlerinin yapıldığı ?Cumalıkızık? köyüne gidildi. Burada da gözleme yiyen kafile son olarak Bursa Korupark alışveriş ve eğlence merkezine uğradıktan sonra saat 23.00?da Bursa?dan ayrıldı. Kafilenin başında bulunan Kültür ve Sanat Topluluğu Danışmanı Gülcan Kandemir,” kış aylarında hem tarihi ve endüstriyel açıdan hemde eğlence açısından gidip görülebilecek en uygun yerin Bursa ilimiz olduğunu düşündük ve bu kapsamda Bursa ? Uludağ gezisini gerçekleştirdik. Bu sayede öğrencilerimize çok güzel bir hafta sonu yaşattığımızı düşünüyoruz.” dedi.

Bu gezinin, Kültür ve Sanat Topluluğunun son yıllarda yaptığı en güzel gezilerden birisi olduğunu belirten Topluluk Başkanı Ercan Ertan, “Uzun yıllardır bu şekilde bir gezi tertip edilmiyordu. Bizde öğrenci arkadaşlarımızın istekleri doğrultusunda çok cazip bir fiyata böyle bir gezi düzenledik. Böylece hem tarihi yerleri ve Uludağ?ı gezme fırsatı bulduk hemde birlik ve beraberliğimizi pekiştirmiş olduk. Bundan sonrada sık sık bu tür faaliyetler düzenleyeceğiz.”dedi.

[Kaynak: Yenicemiz.Com]

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir