Yenice MYO Bayan Voleybol Takımı Şampiyon Oldu

Yenice MYO Bayan Voleybol Takımı Şampiyon Oldu
02 Mayıs 2009

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Spor Şenlikleri kapsamında düzenlenen Bayanlar Voleybol Turnuvasında Yenice Meslek Yüksekokulu şampiyon oldu.

ÇÖMÜ Bayan Voleybol Turnuvasında Bayramiç Meslek Yüksekokulu?nu 3-1 yenen Yenice Meslek Yüksekokulu şampiyonluğa ulaştı. 12 takımın yer aldığı turnuvada rakiplerini bir bir eleyen Yenice Meslek Yüksekokulu Bayan Voleybol Takımı final maçınıda özellikle taraftarlarının büyük desteği ile beraber kazanarak 2008-2009 şampiyonu olmayı başardı. Oldukça çekişmeli geçen maçta Yenice Meslek Yüksekokulu ilk seti 25-18, ikinci seti 25-21 kazanarak seride 2-0 öne geçti ancak 3. seti Bayramiç Meslek Yüksekokulunun kazanmasıyla durum 2-1?e geldi. 4. sette iki takımda müthiş bir oyun sergilerken oyundan 25-23?lük skorla Yenice Meslek Yüksekokulu galip ayrıldı ve böylece şampiyonluğunu ilan etmiş oldu.

Orhan Güngör?ün antrenörlüğünü yaptığı mavi beyazlı melekler bu başarı ile isimlerini Yenice Meslek Yüksekokulu tarihine altın harflerle yazdırdılar. Yenice Meslek Yüksekokulu öğrencileride final maçına büyük ilgi gösterirken yaklaşık 125 kişi tribünde takımlarına maç sonuna kadar destek verdi.

Diğer yandan turnuva boyunca takımlarını yalnız bırakmayan ve Bayanların ve Erkeklerin maçlarından sonra rakip takım oyuncularını kendi tribünlerine çağırarak alkışlayan Yenice Meslek Yüksekokulu öğrencileri örnek davranışları ile turnuvaya damgasını vurdu.

[Haber ve Fotoğraf Kaynağı: Yenicemiz.Com]

Yorumlar...
  • ünal
    05/05/2009 10:31

    işte bizim okul işte filenin sultanlarıı helal olsun size erkek takımıda 2 ci oldu onlarıda tebrik ediyorum başarılarınızın devamını diliyorum

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir