Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Yenice’de Futbol Turnuvasına Saha Engeli

Yenice’de Futbol Turnuvasına Saha Engeli

Yenice Spor Kulübü Başkanı Ercan Ertan, ilçede sürekli halkın isteği olan futbol turnuvalarını bu yaz yapamayacaklarını ifade etti.

Yenice ilçesinde hemen hemen her yaz yapılan bahar futbol turnuvaları geleneğini devam ettiren Yenice Spor Kulübü yönetimi, bu yıl ilçede futbol oynamaya müsait saha olmamasından dolayı turnuva yapamayacaklarını belirtti. Kulüp Başkanı Ercan Ertan, geçtiğimiz yıl göreve geldikten sonra ilk işlerinin ilçede merkez ve köyler arası futbol turnuvası ile Yenice’de bir ilk olan 30 Yaş Üstü Futbol turnuvasını düzenlemek olduğunu belirterek, “Geçen yıl ilçe sahasının vasat olmasından dolayı bu turnuvamızı halı sahada gerçekleştirmek zorunda kalmıştık. Halı saha zemininin suni çim olmaması nedeniyle birçok sporcumuzun de sakatlanmıştı. Ancak bu yılda sahamızın bakımsız olması sebebiyle ciddi sakatlıklar yaşayacağını düşünerek turnuva yapmayacağız” dedi.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir