Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Yenicespor’da Yönetim Kuruluna Gençler Aday

Yenicespor’da Yönetim Kuruluna Gençler Aday

Yenicespor Yönetim Kuruluna genç isimler aday oluyor.

Yenicespor?da yaklaşan kongre öncesi Yönetim Kurulu?na sürpriz adaylar çıktı. Maddi sıkıntılardan dolayı tarihinin en kötü dönemlerinden birini yaşayan Yenicespor?da görev süresi dolan Selahattin Damar ve ekibinin yeniden aday olmayacağı kongrede genç bir ekip bu göreve talip olmaya hazırlanıyor. 06.04.2010 Cuma günü Saat 20.00?da Marmara Parkında gerçekleşecek kongrede fes olma durumuna kadar gelen Yenice Spor?un kaderi belli olacak. Kulübün tüm maddi imkânsızlıklarına rağmen geçtiğimiz sene taşın altına elini koyan Selahattin Damar ve kurmayları yaptıkları birçok hamleye rağmen kötü gidişi engelleyemediler. Takımın fes olmaması için Yönetim Kurulunu alan bu ekip bir yıl görev sürelerinin dolmasının ardından önümüzdeki günlerde yapılacak Kongrede yeniden aday olmama kararı aldılar.

Bu sezonda herkesin uzak baktığı Yenicespor için bu kez taşın altına elini gençler koymaya hazırlanıyorlar.

Kongrede Yönetim Kuruluna aday olan isimler;

Ercan Ertan (24), M.Gökhan Ceylan (25), Ali Rıza Ertuğrul (22), Talha Duran (24), Recai Ertan (32), Süleyman Şen (34), Nihat Özkan (28), İsmail Karadeniz (28).

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir