Yenicespor’da Antrenör Ahmet Hacıhamzaoğlu ve Yardımcıları İstifa Etti

Yenicespor’da Antrenör Ahmet Hacıhamzaoğlu ve Yardımcıları İstifa Etti
18 Aralık 2008

Süper amatör küme takımlarından Yenicespor’da antrenör Ahmet Hacıhamzaoğlu ve yardımcıları görevlerinden istifa ettiler.

Pazar günü oynanan Geliboluspor karşılaşmasından sonra Yenicespor antrenörü Ahmet Hacıhamzaoğlu ve ekibi istifa dilekçelerini yönetim kuruluna sundular. Yenicespor yönetim kurulundan herhangi bir net açıklama gelmezken. Sarı-Kırmızı?lı yönetimin önümüzdeki günlerde yapacağı toplantıda teknik kadronun istifasını karara bağlayacakları öğrenildi.

Antrenör Hacıhamzaoğlu yaptığı açıklamada üst sıralar için göreve geldiklerini ve son haftalarda aldıkları mağlubiyetlerle hedeflerinden uzaklaşmaya başladıklarını ifade ederken Geliboluspor karşılaşmasında alınan yenilgi sonrasında takımda bir kan değişikliğinin olması gerektiğini düşündüğünü ve başarısızlığın tüm sorumluluğunu üstlenerek görevinden istifa ettiğini açıkladı.

[Haber ve Fotoğraf Kaynağı: canakkalespor.com]

Yorumlar...
  • SÜLEYMAN BAYYRAK
    27/09/2009 12:20

    KARDEŞİM NEDEN OKADAR ERKEN PES EDİYORSUN DAHA YOLUN BAŞINDASIN YILMADAN DEVAM ET.BAŞARACAĞINA EMİNİM KENDİNE İİ BAK YOMRADAN ESKİ TOPRAK SÜLEYMAN BAYRAK EGER MESAJI OKURSAN PC DE HABERLEŞELİM KARDEŞ

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir