Yenicespor’da Görev Dağılımı Yapıldı

10 Kasım 2008

Çanakkale Süper Amatör Lig’de mücadele eden ve geçtiğimiz hafta olağanüstü kongreye giden Yenicespor’da görev dağılımı yapıldı.

Sarı-Kırmızılı yönetim kendi arasında yaptığı toplantı sonrasında görev dağılımını belirlerken, başkanlığa yeniden Mesut Akdeniz getirildi. Sefer Işık’ın ikinci başkan olması kararlaştırılan toplantıda, ayrıca mali konular tartışılarak kaynak arayışlarının hızlandırılması konusunda fikir birliğine varıldı.

Muhasip Üyeliğe Mustafa Ege’nin, Futbol Şube Sorumluluğuna Cengiz Özkan, Mehmet Gerçek ve Şenol Altınok’un Diğer Branşlar Sorumluluğuna Levent Karşılı ve Atilla Atak’ın getirildiği toplantıda Belediye Başkanı Veysel Acar ile İbrahim Saygılı, Cumhur Bayer, Recep Ertuğrul ve Akif Kulaç’ın yönetim kurulu üyesi olarak görev yapması kararlaştırıldı.

Toplantı sonunda açıklamada bulunan Yenicespor Kulübü Başkanı Mesut Akdeniz, “30 Ekim’de gerçekleştirdiğimiz olağanüstü genel kurul sonrasında yeniden göreve geldik. Bu genel kurulun, Yenicemize ve bütün spor camiasına hayırlı olmasını dilerim. Birçok güzel çalışmalar yapan ancak şu anda görevden ayrılan eski yönetim kurulu arkadaşlarıma ve ayrıca taşın altına elini sokmaktan çekinmeyip görevi kabul eden bütün yeni yönetim kurulu arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Hep beraberce el ele verip ilçemizdeki spor hamlelerini arttırarak devam ettirmeye ve Yenicemize layık olmaya çalışacağız” dedi.
İHA

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir