Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Yerel Girişimciler Buluşuyor

Yerel Girişimciler Buluşuyor

Çanakkale Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitimi Müdürlüğü Kariyer ve İş Geliştirme Ofisi, yerel girişimcilerle ilk buluşmasını gerçekleştiriyor.

Kariyer ve İş Geliştirme Ofisi olarak Çanakkale’deki çalışma çağındaki genç nüfusun istihdam edilebilirliğinin ve istihdamının arttırılarak; ekonomik ve sosyal hayata katılımlarının arttırılması, nitelikli birey ve güçlü toplum yapısına sahip olunması amacıyla Çanakkale’de bulunan girişimcilerle bir araya gelip tanışmak ve yıl boyunca organize edeceği etkinliklerde neler yapabileceğini, kimleri konuşmacı olarak davet edebileceklerini, birlikte ne tür eğitimler planlayabileceklerini konuşmak amacıyla bir buluşma gerçekleştiriyor.

E-ticaret girişimciliğine veya girişimciliğe uzaktan yakından ilgi duyan herkes 11 Ekim 2017 Çarşamba günü saat 19:00’da buluşmaya davetli. Buluşma yeri ise katılımcı sayısı belirlendikten sonra katılımcılara bildirilecek.

Başvuru formu için: https://goo.gl/cycjGL

Görüntülenme: 19
Google Analytics verileri olup, manipüle edilemez bir kaynak kullanılmıştır. Günde bir kere güncellenmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir