Yerel Hayvan Koruma Gönüllüsü Eğitimi Gerçekleştirildi

Yerel Hayvan Koruma Gönüllüsü Eğitimi Gerçekleştirildi
04 Ağustos 2021

Çanakkale Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ve Çanakkale Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü yetkililerinin katılımıyla Yerel Hayvan Koruma Gönüllüsü Eğitimi düzenlendi.

Belediye Çalışanları Sosyal Tesisi Ercan Adsız Konferans Salonunda gerçekleştirilen eğitim etkinliğine Çanakkale Belediyesi Veteriner İşleri Müdürü Veteriner Hekim Mustafa Cesur, Çanakkale Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürü Ozan Hacıalioğlu ve Çanakkale Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğünde görevli Veteriner Hekim Meltem Dimisgi katılımda bulundu. Çanakkale Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğünün faaliyetlerinin de anlatıldığı eğitim etkinliğinde katılımcılara nasıl yerel hayvan koruma gönüllüsü olabilecekleri, hayvanların beslenmeleri ve bakımları ile ilgili nelere dikkatetmeleri gerektiği gibi çeşitli konu başlıklarında bilgiler verildi.

Eğitim programının ardından ise katılımcılara sertifikaları ve Yerel Hayvan Koruma Gönüllüsü Kimlik Kartları teslim edildi.

Rutin olarak düzenlenen Yerel Hayvan Koruma Gönüllüsü eğitim programlarına katılmak isteyen kentliler ayrıntılı bilgi için Çanakkale Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ya da Çanakkale Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü ile iletişime geçebilirler.

www.canakkale.bel.tr

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir