Yeşil Yerel Yönetim Ve Kültür Merkezi Binası Hızla Yükseliyor…

Yeşil Yerel Yönetim Ve Kültür Merkezi Binası Hızla Yükseliyor…
30 Mart 2018

Yeşil Yerel Yönetim ve Kültür Merkezi Binası inşaatında çalışan işçiler için Belediye Başkanı Ülgür Gökhan tarafından temsili kurban kesim töreni düzenlendi.

Yeşil Yerel Yönetim ve Kültür Merkezi inşaat alanında düzenlenen törene Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ın yanı sıra Belediye Başkan yardımcıları Handan Özyayla, Özleyiş Çetin ve Ali Sürücü, birim müdürleri, belediye personeli, yüklenici firma yetkilileri ile inşaat işçileri katıldı. Kurban için okunan duanın ardından lokum ikramında bulunuldu. Törenin ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Başkan Gökhan; “Burada daha önce vaadini vermiş olduğumuz söz nedeni ile bir araya geldik. İlk çatının tamamlanması ve bayrağımızı asmamız nedeni ile bu töreni düzenledik. Burada çalışan işçilerimize bir hayır ikramında bulunuyoruz” dedi.

Kaba inşaatın yüzde 85’nin tamamlandığını ifade eden Başkan Gökhan; “Binamızın ilk çatısı gördüğünüz gibi tamamlanmış durumda. Birkaç ay sonra da son betonumuzu atmış olacağız ve artık ince işlerimiz kalmış olacak. Temelden çıktıktan sonra hızlı bir biçimde ilerliyoruz. Havaların da iyileşmesi ile birlikte inşaatımız daha hızlı bir şekilde devam edecek” şeklinde konuştu.

Temsili kurban kesim töreni Başkan Gökhan’ın işçiler ile çektirdiği hatıra fotoğrafı ile son buldu.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir