Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Yiğit Bulut’a Yumurtalı Protesto

Yiğit Bulut’a Yumurtalı Protesto

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Ortak Akıl Topluluğu ve Ortak Akıl Derneği’nce düzenlenen ‘Türkiye Gündemi ve Başbakanlık Sistemi’ konulu konferansa konuşmacı olarak katılan Kanal 24 Televizyonu Genel Yayın Yönetmeni Yiğit Bulut, yumurtalı protesto şoku yaşadı.

‘Türkiye Gündemi ve Başbakanlık Sistemi’ konulu konferansa konuşmacı olarak katılan Kanal 24 televizyonu Genel Yayın Yönetmeni Yiğit Bulut kürsüde konuşma yaptığı sırada, Eğitim Fakültesi’nde okuduğu öğrenilen bir öğrenci ayağa kalkarak, “Siz ve sizin gibi AKP?li taşeronlarını burada istemiyoruz” dedikten sonra beraberindeki bir grup öğrenciyle birlikte ceplerinden çıkardıkları yumurtaları fırlattı. Kürsü kenarında bekleyen görevliler, ellerindeki şemsiyeleri açarak Bulut’u korumaya çalıştı.

[Medya Hedef]

Filtreler:

Yorumlar

necdet öztürk (01/12/2012 20:11)

Sayın Yiğit Bulut'a haksızlık edilmiş. Kendisi değerli bir kardeşimizdir. Bu sene "Zeytin yağı "işinde kriz var, bu konuda yardımı olurdu. Veya Kaz Dağı yollarında çok sayıda çeşme var, fakat yalakları yok, hayvanlar su içemiyor, bu konuda çözüm için fikri sorulabirdi. Ben şahsen yumurta atılmasına karşıyım.

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir