Yıldız Takımı Eğitimleri Çanakkale’ye Geliyor!

Yıldız Takımı Eğitimleri Çanakkale’ye Geliyor!
18 Nisan 2017

Çanakkale Belediyesi Gençlik Çalışmaları Birimi’nin desteğiyle, Seramik Müzesi’nde Yıldız Takımı eğitimleri 6-7 Mayıs’ta gerçekleştirilecek.

Gelecek Daha Net Yıldız Takımı, gençlik sorunlarının farkında olan, çözümün bir parçası olmak isteyen, teknolojiye ve iletişime ilgili olan, akranları için çevresini harekete geçirmeye istekli 17- 22 yaş arasında liseli ve üniversiteli gençlerini arıyor… Çanakkale Belediyesi Gençlik Çalışmaları Birimi ‘nin desteğiyle, Seramik Müzesi’nde gerçekleştirilecek programda, “E-mentorluk, Koçluk, Online eğitim, Kariyer ve meslek seçimi, Kişisel ve profesyonel gelişim, İstihdam arttırma çözümleri ve Sosyal Girişimcilik” konularında eğitimler verilecek. Ayrıca GDN Sahada Projesi Yıldız Takımları başvuru formuna ise Çanakkale Belediyesi Gençlik Çalışmaları Birimi’nden ulaşılabilecek.
Yıldız Takımı Eğitimleri Hakkında

Gelecek Daha Net (GDN) Gençlik Platformu, 2009 yılında 15-29 yaş arasındaki gençlerin hayatları hakkında daha bilinçli karar vermelerini sağlamak amacıyla kuruldu. 2013 yılından itibaren yeniden yapılandırılarak zengin görsel ve içerikleriyle tüm Türkiye’yi kapsayan bir gençlik platformu haline geldi. Gençleri ve gönüllü profesyonelleri yaygın internet erişimi ve yaratıcı araçlarıyla buluşturarak zaman ve mekan sınırlarını kaldırıyor; bilgi ve deneyim paylaşımı sağlıyor. Paylaşarak güçlenmeyi ve geleceğe yatırım yapmayı amaçlıyor. GDN, sürdürmekte olduğu e-mentorluk, online eğitim, webinar ve başarı ve meslek videoları yanısıra, yeni özellikleri ile de öne çıkıyor. ‘Kurumları Tanı’ bölümü, gençlerin kurumları ve kurumlardaki pozisyonları doğrudan tanımasını sağlamanın yanı sıra, iş ve staj olanaklarına erişimlerini de kolaylaştırıyor. Öte yandan şirketlerin de; hedef odaklı, yaşıtlarına göre daha bilinçli gençlere ulaşmasını sağlıyor.
Şebnem Özer

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir