Zadig & Voltaire Markasının Tüm Ürünleri Beymen Mağazalarında

servet
18/04/2014
18 Nisan 2014

Fransa’nın ünlü giyim markalarından biri olan Zadig & Voltaire, Fransa dışında az tanınıyor olmasına rağmen, rock çizgileri modern çizgilerle buluşturan farklı tasarımlarıyla rahatlığın ön plana taşındığı giyim ve aksesuar ürünlerini tüketicilere sunar. Ülkemizde yetkili satış ofisi olan Beymen mağazalarında, Zadig & Voltaire markasına ait tüm ürünleri bulabilirsiniz.

Beymen’ in web platformu olan web sitesinin Beymen.com linki üzerinden de markanın tüm ürünlerine hızlı bir şekilde ulaşabilir, tüm detaylarıyla ürünleri inceleyerek satın alma şansını yakalayabilirsiniz.

Zadig & Voltaire Markasının Hikayesi
Moda ve tekstilin Fransız ekol ailelerinden Gillier ailesinin yeni kuşak temsilcilerinden olan Thierry Gillier tarafından kurulan ve birçok tasarımda da kurucusunun imzası olan markanın, üstün nitelikli tasarımları, yeni nesil bir giyim anlayışını estetikle buluşturan farklı çizgilerle tüketiciye ulaşıyor. Ülkemizin tekstil konusundaki öncü markalarından biri olan Beymen’in, kalite odaklı satış çizgisinde kendisine yer bulmuş olan marka, Fransa’ da ve dünyanın pek çok bölgesinde tasarımları ve hizmet anlayışıyla yüksek ilgi gören bir dünya markasıdır.

Bayan giyim üzerine oluşturduğu tasarımlarıyla dünyanın ilgisini üzerine çekmeyi başarmış olan marka, zaman içerisinde erkek giyim ve çeşitli aksesuarlarla ürün çeşitliliğini arttırarak, yeni nesil bir moda anlayışının temsilcisi haline dönüşmüştür. Farklı tasarım çizgilerini hissedebileceğiniz markanın, tüm ürünlerini incelediğinizde, size ait bir şeylerin tüm tasarımlarda olduğunu fark edeceksiniz. Bu özel markanın ürünlerine ve kalitesine Beymen mağazaları veya web sitesi aracılığıyla kolayca ulaşabilirsiniz.

Kaynak: https://www.beymen.com/c_Zadig-Voltaire_2576

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir