Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Zorla Fuhuşa 8 Tutuklama!

Zorla Fuhuşa 8 Tutuklama!

Çanakkale’nin Çan ilçesinde, para karşılığı zorla fuhuş yaptırıldığı öne sürülen 17 yaşındaki bir kızın soruşturmasında 8 kişi tutuklandı. Olayla ilgili ise 60 kişinin ifadesine başvuruldu.
İddiaya göre, Çanakkale’de yaşayan İ.G, savcılığa giderek, kızı R.’nin Çan ilçesinde 22 yaşındaki H.S tarafından alıkonulduğunu ve para karşılığı zorla fuhuş yaptırıldığını iddia ederek şikayetçi oldu. Gizli yürütülen soruşturma kapsamında polis tarafından gözaltına alınan ve asker kaçağı olduğu ileri sürülen H.S, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Ardından H.S’ ye ait telefon görüşmeleri incelemeye alındı. Bu incelemede tespit edilen 60 kişinin ifadelerine başvuruldu. Yüzleştirildikleri R. tarafından teşhis edilen ve para karşılığı küçük yaşta kızla birlikte oldukları öne sürülen 7 kişi daha tutuklandı. Genç kız devlet koruması altına alınarak bir yurda yerleştirildi.

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir