Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Başarılı Taekwondocular Vali Ahmet Çınar’ı Ziyaret Etti

Başarılı Taekwondocular Vali Ahmet Çınar’ı Ziyaret Etti

Başarılı taekwondo sporcuları Vali Ahmet Çınar’ı makamında ziyaret etti.

Türkiye Taekwondo Federasyonu Minik Bay ve Bayanlar Taekwondo Türkiye Şampiyonasında 33 kg’da Türkiye Şampiyonu olan Anafartalar Spor Kulübü sporcusu Emine Göğebakan, Milli Eğitim Bakanlığı okullar arası Genç Bay ve Bayanlar Taekwondo Türkiye Şampiyonasında 45 kg’da Türkiye 2’ncisi olan Mustafa Kubilay Ergül ve Türkiye Taekwondo Federasyonu Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonasında Türkiye 3’üncüsü olan Bilge Yekta Dellal, spordan sorumlu Vali Yardımcısı Bekir Sıtkı Dağ, Gençlik Hizmetleri İl Müdürü Nüammer Uslu ve Çanakkale Taekwondo İl Temsilcisi Hasan Altunışık ile birlikte Vali Ahmet Çınar’ı makamında ziyaret etti.

Başarılı sporcuları tanıtan ve Taekwondo sporu ile ilgili bilgiler aktaran Taekwondo İl Temsilcisi Hasan Altunışık’a ziyaretleri için teşekkür eden Çanakkale Valisi Ahmet Çınar; “Sporcularımızı tebrik ediyorum. Çanakkale gibi küçük bir şehirden böyle şampiyonlar çıktığını görmek gurur verici.” dedi.

Vali Ahmet Çınar konuşmasının ardından ziyaret için gelen başarılı sporcuları ödüllendirdi.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir