‘Minik Erkekler’in All-Star Heyecanı…

17 Mayıs 2015

Çanakkale de ilk defa yapılan Minikler All-Star maçı oyunculara ve seyircilere büyük keyif yaşattı. 16 Mayıs Cumartesi günü TB3L terfi karşılaşmaları arasında yapılan All-Star maçı izleyenler tarafından alkış aldı. Minik Erkekler Ligi’nin bitiminin ardından düzenlenen All Star müsabakasında minikler parkeye çıkarak tüm hünerlerini sergiledi.

Türkiye Basketbol Federasyonu Çanakkale İl Temsilciliğinden yapılan açıklama da velilerin böyle bir faaliyetin içinde çocuklarının olmasından memnun oldukları ve daha da eklemeler yaparak All-Star maçlarının devamını istedikleri belirtildi.

Minikler kategorisinde mücadele eden her takımdan seçilen 4’er oyuncuyla Açık ve Koyu Takım olmak üzere oluşturulan iki takımın karşılaşmasında miniklerin her biri maçta süre alırken, her oyuncu kendi takımının formasıyla mücadele etti. Miniklerin ısınma tshirtleri ise, Çanakkale Belediye Spor Kulübü desteği ile hazırlandı. Karşılaşmanın hava atışını Gençlik ve Spor İl Müdürü Nüammer Uslu yaptı.

Karşılaşmayı kazanan Koyu Takım’ın antrenörlüklerini Hastanebayırspor’dan Tamer Yağcı ve Çanakkale Belediyespor’dan Hulusi Bektaş yaparken, Açık Takım Antrenörlüklerini ise Çanakkale Türk Telekom’dan İlhan Kurt ve 12 DABO Potanın Renkleri’nden Gülfem Gürün, maçın Teknik Komiserliğini İHK üyesi Ferudun Demirbilek yaptı.

Maçın ardından minik basketbolculara ve antrenörlerine ödüllerini Türkiye Basketbol Federasyonu Ligler Direktörü Ayhan Özgümüş ile Türkiye Basketbol Federasyonu Çanakkale İl Temsilcisi Murat Firidinoğlu takdim etti.

Ailelerin de ilgi gösterdiği Minik Erkekler All Star, ödül töreninin ardından çekilen toplu hatıra fotoğrafı ile son buldu.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir