Ruhun Rüzgarı Nefes Atölyesi

Ruhun Rüzgarı Nefes Atölyesi
15 Ocak 2021
17 Ocak 2021
Çevrim içi
Atölye

Yoga eğitmeni Şaylan Yılmaz, yepyeni bir atölye ile yine karşımızda. 15 Ocak Cuma saat 20.30-22.00, 16 Ocak Cumartesi saat 12.30-14.30, 17 Ocak Pazar saat 12.30-14.30 arası ücretsiz nefes atölyesi gerçekleştirecek.

Etkinlik hakkında bilgilendirmede bulunan Yılmaz; “Gelen mesajlara istinaden, içinde bulunduğumuz bu olağan üstü şartları gözeterek etkinliği bir kereye mahsus olacak şekilde Zoom üzerinden “ücretsiz” yapmaya karar verdik.
Madem öyle, pandemi döneminde daralan gönlümüzü nefesin şefkatli dokunuşuyla ferahlatalım hep birlikte. Zaten aynı gök kubbenin altında tek nefesi paylaşıyoruz. Bari farkındalıkla varalım nefeslerimizin şifasına. Çalışmaları Zoom’dan yapıyor olacağız. Tarihler ve saatler aşağıda yazılı. Uygulamaları devamlılık içerisinde anlatacağım için lütfen tüm derslere katılacak şekilde kendinizi programlamaya gayret edin. Ciğerleri temizleyici, Nefes kapasitesini geliştirici, Bedenin daha çok oksijenle beslenmesini sağlayan nefes tekniklerini kendiniz yapabileceğiniz şekilde paylaşıyor olacağım. Katılmak isterseniz postun altına isminizi etiketlemeniz yeterli. Nefeslenmeye ihtiyaç duyan arkadaşlarınızla paylaşabilir, haberdar etmek için onları da etiketleyebilirsiniz.
Nefesimizle yarattığımız ferahlık alanında buluşmak dileğimle Namaste. Aşağıdaki ders saatlerinde buradan bağlanabilirsiniz. Zoom ID: 216 228 5089, Password: canacan” dedi.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir